Pristatymas

PRISTATYMO SALYGOS
Prekes pristatysime Jums patogiu laiku
www.autodalys123.lt svetainėje prekes galite užsisakyti visą parą, bet kurią savaitės dieną. Prieš pristatydamas prekes kurjeris telefonu susitars su Jumis dėl tikslaus prekių pristatymo laiko. Prekes pristatysime į namus, biurą ar kitą Jums patogią vietą ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais.
Užsakytos prekės iki 90Eur už 3.5Eur pristatymo mokestį pristatomos visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas. Prekių pristatymas į autobusų stotį kainuoja 4Eur, pristatymo laikas – 0-2 darbo dienos. Perkant už 90Eur ir daugiau prekės visoje Lietuvoje pristatomos nemokamai. Į Kuršių Neriją pristatymas papildomai kainuoja 17Eur. Vilniuje prekės pristatomos nemokamai per 0-2 darbo dienas.

PREKIŲ PRIEMIMAS
Priimdami užsisakytas prekes patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštyje) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą.

Dėmesio: prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo, todėl atsiimant prekes būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (ID koretėlę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).